O nas - Wrobel.co.pl ✅
O nas
MW zespół
Witaj!

Jesteśmy młodym zespołem ambitnych i zdolnych ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć Twój biznes. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, przez co jeszcze łatwiej jest nam stworzyć wspólny projekt.

Witryny, które tworzę nie pochodzą z szablonu, ani nie są kopiowane z innych stron, lecz utworzone w CMSie (Systemie Zarządzania Treścią), co jest o wiele szybsze i prostsze w zrobieniu, a to przekłada się na cenę. 

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, aby dowiedzieć się ile wyniesie całkowity koszt wykonania strony, sklepu, grafiki lub pozycjonowania.

MateuszW

Mateusz Wróbel

WEB & SEO
  • mateusz.wrobel@m16.pl
PatrykD

Patryk Duda

GRAPHIC & SEO & AUTOMATIC
  • patryk@m16.pl
MariuszD

Mariusz Donocik

LINK BUILDING & SEO
  • mariusz@m16.pl

Co takiego nas wyróżnia?

Nasze usługi są niż u konkurencji

Niska cena

Oferujemy wykonanie strony internetowej dużo taniej w porównaniu do konkurencji. Dodatkowo oferujemy wykonanie projektu strony głównej całkowicie za darmo! Dopiero po zaakceptowaniu projektu przez klienta zaczynamy współpracę, a do tego czasu klient nie ponosi żadnych kosztów, nawet jeżeli zrezygnuje z usługi.

Wysoki poziom wizualny i estetyczny

Każdy nasz projekt jest unikalny, ponieważ cenimy sobie estetykę i kreatywność. Nigdy nie korzystamy z już gotowych szablonów.

Specjalistyczne narzędzia i programy

Korzystamy z rozbudowanych i specjalnie skonfigurowanych systemów zarządzania treścią. Nasz klient jest w stanie samodzielnie publikować wpisy, zdjęcia oraz teksty bez znajomości języków programowania.

Stała opieka nad stroną

Po zakończeniu tworzenia strony, witryna zostaje na zabezpieczonych i wydajnym hostingu, przez co jest odporna na różnego rodzaju ataki. Systematycznie wykonujemy kopie zapasowe utworzonych przez nas stron WWW.

Dostosowanie się do potrzeb klienta

Dla nas klient jest najważniejszy. Wprowadzamy każdą najmniejszą poprawkę, tworzymy loga, dodajemy zdjęcia, piszemy teksty oraz tłumaczymy je na wiele języków.

Bezpłatna wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny. To zajmie Ci tylko chwilę.
Wypełnij formularz, a odezwiemy się wkrótce

Bezpłatna wycena Twojej strony

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę Twojej przyszłej strony, wypełnij formularz wpisując podstawowe dane oraz podaj link do strony, której wygląd Ci się podoba, abyśmy wiedzieli na czym mamy się wzorować.