Jak dodać chat Messenger do Wordpressa? - Wrobel.co.pl

Jak dodać chat Messenger do WordPressa?

messenger

Messenger jako dodatek do strony pozwala na szybki kontakt klienta z naszym fanpagiem naszej firmy. Daje to wiele możliwości, a potencjalny klient na pewno nie pogardzi takim udogodnieniem. Facebook wychodzi nam naprzeciw i tworzy specjalną wtyczkę do WordPressa z chatem Messengera.

Jak zainstalować wtyczkę?

Instalacja wtyczki jest banalnie prosta. Potrzebujemy jedynie zalogować się do panelu WordPressa oraz naszego Fanpage’a. Na sam początek musimy wejść na naszego Fanpage’a. Później wybieramy “Ustawienia”. Następnie wchodzimy w opcję “platforma messengera” i uzupełniamy danymi naszej strony. Po zainstalowaniu wtyczki Messenger Customer Chat, wchodzimy w jej ustawienia. Konfiguracja wygląda następująco:

  • Zostaniesz poproszony o wybranie języka i możesz dostosować powitanie.
  • Następny ekran pozwala wybrać czas odpowiedzi i kolor czatu.
  • Następnie kliknij „Zakończ”, aby zapisać te ustawienia i kliknij „Gotowe”, aby zamknąć to okno. Kod wtyczki czatu klienta Messenger powinien być teraz widoczny na pulpicie WordPressa.
  • Na koniec zapisujemy zmiany.

Odwiedź naszą stronę główną i zamów własną witrynę już teraz!

Bezpłatna wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny. To zajmie Ci tylko chwilę.
Wypełnij formularz, a odezwiemy się wkrótce

Bezpłatna wycena Twojej strony

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę Twojej przyszłej strony, wypełnij formularz wpisując podstawowe dane oraz podaj link do strony, której wygląd Ci się podoba, abyśmy wiedzieli na czym mamy się wzorować.