Ile kosztuje strona internetowa w 2020 roku? - Wrobel.co.pl ✅

Ile kosztuje strona internetowa w 2020 roku?

pieniadze

Każdy nowoczesny przedsiębiorca, który chce pozyskać klientów z Internetu, musi w dzisiejszych czasach posiadać swoją stronę WWW. No bo skąd ludzie mają wiedzieć o istnieniu naszej firmy? Jeśli oferujemy jakieś usługi, np. sprzedajemy okulary, to oprócz bilbordu na naszym budynku, innej reklamy nie posiadamy. Osoba, która chce kupić okulary, pierwsze co zrobi, to wpisze w wyszukiwarkę “okulary Warszawa”. Pojawi jej się pełno wyników wyszukiwania, więc dlaczego ma kupić dany produkt właśnie u Ciebie skoro nie wie, że istniejesz?

Skoro już wiemy, że strona Internetowa jest nam potrzebna, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile kosztuje taka usługa? Niestety odpowiedź do prostych nie należy, ponieważ… To zależy. Od czego może zależeć wykonanie witryny?

  • Na początek, musimy kupić domenę, czyli unikalną nazwę naszej strony, przez którą klienci będą do nas trafiać. Cena jest zróżnicowana od tego, u kogo kupujemy oraz jakiej użyjemy końcówki, czy to będzie .pl, .com.pl, .com, to już zależy od nas. Opłaty będziemy ponosić co roku. Wyszukiwarkę domen znajdziemy na stronie aftermarket.
  • Po drugie, hosting. Szybki hosting jest podstawą naszej strony, ponieważ jest to usługa udostępniania miejsca na naszą stronę w specjalnych serwerach, które działają 24/7 i są pod stałą opieką. Cena niestety, także jest bardzo zróżnicowana. Opłatę za hosting możemy ponosić w skali miesiąca, bądź roku.
  • Ostatnią rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest samo wykonanie strony. Możemy skorzystać z usług firm lub agencji reklamowych i wykupić u nich stronę za kilka dobrych tysięcy, ale także możemy zaryzykować i znaleźć freelancera. Freelancerzy są osobami, które “łapią” zlecenia i wykonują dość tanio strony, może nawet i za 200zł, ale nie jesteśmy pewni czy będzie dobrze wykonana.

Cena za wykonanie strony może wynosić prawdopodobnie od 1000-3000zł, za podstawowy pakiet, typu wizytówka firmowa z najważniejszymi informacjami firmy. Ceny wyższe niż 3000 dotyczą specjalnych projektów, jeśli klient ma większe wymagania. Oczywiście sklepy lub serwisy internetowe są wykonywane w cenie o wiele wyższej. U nas znajdziesz najlepsze ceny stron internetowych! Są również strony pisane całkiem od podstaw, gdzie ceny zaczynają się od 9000zł, ale po co komu strona napisana od A do Z, skoro to jest o wiele droższe, a różnicy w wyglądzie nie widać??

Jeśli potrzebujesz dobrze wykonanej strony, która nie jest zrobiona z szablonu, lecz specjalnego projektu, odezwij się do nas!

Na cenę strony internetowej składa się wiele czynników, np. czy to będzie strona wizytówka typu landing page, gdzie wszystkie informacje są umieszczone na jednej stronie, czy może strona firmowa z informacjami o przedsiębiorstwie wraz z galerią zdjęć i realizacjami, albo sklep internetowy z tysiącami produktów i blogiem. Jeżeli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz strony internetowej w rozsądnej cenie, skontaktuj się z nami już dzisiaj i pozyskaj klientów z Internetu, a nie tylko lokalnie.

Nie jesteś pewny, czy strona Internetowa będzie w Twoim guście?

U nas możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny, a później z całkowicie darmowego projektu Twojej strony! Wykonamy wstępny projekt Twojej witryny, a wtedy ustalisz, czy chcesz wprowadzić poprawki, czy zrezygnować całkiem z naszych usług, a do tego nie poniesiesz żadnych kosztów.

Bezpłatna wycena

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny. To zajmie Ci tylko chwilę.
Wypełnij formularz, a odezwiemy się wkrótce

Bezpłatna wycena Twojej strony

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę Twojej przyszłej strony, wypełnij formularz wpisując podstawowe dane oraz podaj link do strony, której wygląd Ci się podoba, abyśmy wiedzieli na czym mamy się wzorować.